Podłogi winylowe Moduleo

Moduleo połączyło naturalność z technologią a w wyniku końcowym produkcji osiągnięta została funkcjonalna podłoga winylowa. Moduleo na rynku polskim zaprezentowało całą gamę rozwiązań podłogowych.

Panele winylowe Moduleo w wersji do klejenia bezpośrednio z podłożem, w wersji samoprzylepnej do klejenia na podkładzie z klejem oraz w wersji sztywnego winylu do szybkiego montażu na clic.

Niezależnie od wersji, która zostanie wybrana, klient może liczyć na projekt wierny naturze, ciepłą podłogę pod stopami oraz dużą ilość dekorów do wyboru.

Panele winylowe Moduleo można układać w każdym pomieszczeniu a szczególnie nadają się do miejsc, gdzie podłoga ma częsty kontakt z wodą lub klient potrzebuje wyciszonej przestrzeni. Panele winylowe tego producenta są odporne na wgniecenia, podłoga po obniżeniu nacisku wraca do swojego pierwotnego kształtu, ten efekt został nazwany efektem pamięci. Na szczególną uwagę zasługuje kolekcja sztywnych podłóg winylowych LayRed, które dzięki swojej konstrukcji idealnie nadają się do szybkich remontów starych podłóg ceramicznych.

Dane kontaktowe
adres

Artango

 

Starowiejska 3 

33-300 Nowy Sącz

 

BANK ING:

nr rachunku: 48 1050 1722 1000 0097 1802 9342

telefon

517 417 121

email salon@artango.pl

WYŚLIJ SZYBKĄ WIADOMOŚĆ

Zapoznałem się z informacją o administratorze i przetwarzaniu danych