Profesjonalny montaż

Nie każdy montaż na click oznacza to samo. Producenci podłóg winylowych, drewnianych i laminowanych konstruują swoje produkty w centrach badawczo-rozwojowych. Producenci, którzy zainwestowali w innowacyjne rozwiązania podłogowe, opatentowali, wyprodukowali i wprowadzili na rynek pilnują aby ich rozwiązanie nie były kopiowane. To prowadzi do tego, że każdy z producentów dysponuje swoim zamkiem na click lub sprzedaje innemu producentowi licencję na zamek.

Jeden panel podłogowy może zawierać w sobie kilka patentów, które w znacznym stopniu wpływają na jakość produktu i sposób jego montażu. Powoduje to, że każdy rodzaj panela podłogowego czy paneli winylowych jest inny w montażu. A montaż na tak zwany click nie zawsze oznacza to samo a w skrajnych przypadkach przy błędnym montażu może też oznaczać rozejście się paneli podłogowych lub wybrzuszenie i skrzypienie.

 

Doradztwo i montaż

Klient decydujący się na produkty podłogowe z oferty Salonu podłóg i paneli Artango w Nowym Sączu, otrzymuje szczegółowe doradztwo podczas wyboru rozwiązania podłogowego a w trosce o jego inwestycje składana jest mu oferta profesjonalnego montażu. Wykonanie montażu przez doświadczonych instalatorów podłóg i paneli, gwarantuje bezproblemowy i szybki montaż oraz zadowolenie z zakupionej podłogi przez długie lata.

 

Jaki rodzaj montażu wykonujemy ?

Firma Artango instaluje panele podłogowe laminowane, panele winylowe, podłogi drewniane oraz parkiety, w każdej wersji dopuszczanej przez producenta danej podłogi i kolekcji. W zdecydowanej większości:

  • panele podłogowe laminowane montowane są w wersji na click, na podkładach podłogowych akustycznych i dobrze przewodzących ciepło bezpośrednio z prowadzonego pod wywleką ogrzewania podłogowego,
  • wytrzymałe panele winylowe montujemy na click w wersji sztywnego i miękkiego winylu oraz na kleju do podłoża lub na podkładzie z klejem w wersjach fastlay lub looslay,
  • podłogi drewniane i parkiety montujemy na kleju do wylewki.

 

Akcesoria używane podczas instalacji paneli i podłóg

Do montażu podłóg i paneli premium używamy tylko markowych oryginalnych podkładów podłogowych takich firm jak Arbiton (m.in. Multiprotect 1000, Multiprotect LVT Fastlay HD), Balterio (Silent Walk), Moduleo (Xtrafloor Base oraz Xtrafloor Flex Pro), Parador (Akustik-Protect 100), Gerflor (Acustic 15db) i Meister (15DB Silence). Połączenie najwyższej jakości akcesoriów ze świetnie wyglądającymi i skonstruowanymi podłogami gwarantuje komfortowe użytkowanie podłogi przez długie lata.

Wykończenie podłogi na styku ze ścianą możemy wykonać za pomocą listw dedykowanych mdf producentów podłóg, listwy sztukateryjnych Mardom Decor oraz Orac Decor lub listw drewnianych fornirowanych. Montaż podłóg bez dylatacji w otworach drzwiowych, również wykonujemy tam gdzie jest to dozwolone przez producenta paneli.

Na jakim terenie wykonują Państwo usługi?

Montaż wszystkich zakupionych produktów oferujemy na terenie miast: Nowy Sącza i okolic a na wyraźne życzenie klienta na terenie całego województwa małopolskiego.

Dane kontaktowe
adres

Artango

 

Starowiejska 3 

33-300 Nowy Sącz

 

BANK ING:

nr rachunku: 48 1050 1722 1000 0097 1802 9342

telefon

517 417 121

email salon@artango.pl

WYŚLIJ SZYBKĄ WIADOMOŚĆ

Zapoznałem się z informacją o administratorze i przetwarzaniu danych