Podłogi winylowe Arbiton

Polska marka Arbiton od lat dostarcza produkty podłogowe na rynek światowy. Arbiton kreuje trendy dzięki zespołowi profesjonalistów pracującym w firmowym A.Design Studio. To firma, która dąży do ideału w każdym aspekcie projektowanego produktu i na bieżąco odpowiada na potrzeby współczesnego rynku. Pod marką Arbiton zostały wprowadzone podłogi winylowe na sztywnym rdzeniu mineralnym oraz panele winylowe w wersji klejonej.
W kolekcjach sztywnych podłóg winylowych, warstwa PVC została zamieniona na mieszankę naturalnie występujących minerałów wraz z polimerami. Tak skonstruowany rdzeń paneli winylowych wraz ze swoimi właściwościami pozwala na porównaniu podłogi winylowej Amaron, jodełki Herringbone, Superiore oraz Liberal do twardości płytek ceramicznych. Dekory z kolekcji Arbiton Amaron Wood i Liberal wiernie odzwierciedlają naturę. Jednocześnie podłogi te dysponują najważniejszymi cechami paneli winylowych: wodoodpornością, świetną akustyką oraz bijącym ciepłem podczas dotyku.
Ponadto panele winylowe są idealnym rozwiązaniem dla alergików, ponieważ są odporne na pleśnie, grzyby i mikroorganizmy, jednocześnie są bardzo łatwe w utrzymaniu czystości. W ofercie paneli winylowych Arbiton znajdziesz również kolekcję Aroq która dzięki swojej cienkiej konstrukcji oraz grubej warstwie wierzchniej 0,55 mm, świetnie nadaje się do montaż na klej w domu oraz w pomieszczeniach komercyjnych.

Dane kontaktowe
adres

Artango

 

Starowiejska 3 

33-300 Nowy Sącz

 

BANK ING:

nr rachunku: 48 1050 1722 1000 0097 1802 9342

telefon

517 417 121

email salon@artango.pl

WYŚLIJ SZYBKĄ WIADOMOŚĆ

Zapoznałem się z informacją o administratorze i przetwarzaniu danych