O firmie ARTANGO

ARTANGO - Centrum Paneli Winylowych w Nowym Sączu

Dlaczego salon z podłogami najlepszej jakości ?

Rozpoczynając projektowanie domu zaczynamy od nakreślenia rzutu pomieszczeń, upraszczając, następnie kopiemy fundamenty i zalewamy betonem płytę fundamentową. Podobnie z wyposażeniem wnętrz, po pracach mokrych dobrze jest zacząć od wyboru podłogi, gdyż do niej zostaną dobrane elementy wyposażenia domu. Trwałość struktury i kolorystyki paneli na czynniki zewnętrzne: światło, woda i tryb codziennego użytkowania ma duży wpływ na częstość przyszłych remontów. Wytrzymałość podłogi, daje w przyszłości oszczędność czasu i pieniędzy w postaci rzadkiego przeprowadzania remontów.

 

Codzienna filozofia piękna i wytrzymałości

Odtwórcy ról rozgrywają swój spektakl na deskach teatru w taki sam sposób w jaki ty jesteś aktorem codziennych wydarzeń na podłodze swojego domu. Rano gdy rozgrzaną stopę kładziesz z zamkniętymi oczami, czujesz i wewnętrznie wyrażasz opinię o odczuciach jakie Ci towarzyszą. Wtedy gdy niechcący upuszczasz budzący Cię telefon, również słyszysz trzask lub delikatny stukot. Otwierając zaspane oczy przy opuszczonej głowie Twoje spojrzenie, również opada na nią. I albo cieszysz zmysły dotykając jej albo chcesz tą sytuację zmienić.

Dla nas najważniejszy jest nie tylko kolor podłogi pasującej do pozostałych elementów wyposażenia pomieszczenia ale również jej trwałość, akustyka, właściwości techniczne i wrażenia jakich doznajesz obcując z nią na co dzień. Lubimy spędzać czas na łonie natury a czasy w jakich żyjemy spowodowały, że możemy pomóż Ci jej namiastkę przenieść do Twojego domu.

Styl podłogi i atmosfera

Te dwa pojęcia połączone i wyeksponowane potrafią oddać cały charakter mieszkańców. Jednocześnie niepostrzeżenie wpływają na emocje jakich doświadczają osoby przebywające we wnętrzach. Naszym celem jest dostarczenie pozytywnych bodźców estetycznych na co dzień jak również przebywających czasowo osobom np. we wnętrzach wynajmowanych pensjonatów i apartamentów. Podłoga ma duży wpływ na prezentację pomieszczeń. Gdy jest odpowiednio dobrana potrafi sama być piękną dekoracją przy której kanapy, wyspy kuchenne, lampy z kryształkami będą jedynie jej podkreśleniem.

 

Zintegrowanie z nowoczesnymi systemami ogrzewania

Jedną z najważniejszych kwestii w czasie projektowania domu jest wybór rodzaju ogrzewania w jaki zostanie zasilony. Rozwiązania, które proponujemy oprócz swoich komfortowych walorów posiadają również atesty pozwalające na użycie ich na ogrzewaniu podłogowym wodnym. Takie atesty gwarantują, że przy odpowiednim ustawieniu sterownika, ogrzewania podłogowego będzie działać w sposób neutralny na podłogę, nie uszkadzając w żaden sposób konstrukcji pokrycia podłogowego.

 

Podłogi, które robią wrażenie

Dzięki zgromadzeniu w jednym miejscu najlepszych produktów w swoich kasach, jesteśmy w stanie zapewnić Ci elitarność Twojego reprezentacyjnego salonu. Będzie robił wrażenie. Oferujemy podłogi układane w klasyczny wzór desek z dominującymi liniami prostymi, panele i deski podłogowe do ułożenia we wzór jodełki klasycznej oraz modnej podłogi w rodzaju jodełki francuskiej. Znajdziesz u nas wykończenia, gładkich białych kolorów, mocne usłojenie dęby bielone, skandynawskie szarości, klasyczne miodowe kolory dębiny aż po czarne betony.

Dane kontaktowe
adres

Artango

 

Starowiejska 3 

33-300 Nowy Sącz

 

BANK ING:

nr rachunku: 48 1050 1722 1000 0097 1802 9342

telefon

517 417 121

email salon@artango.pl

WYŚLIJ SZYBKĄ WIADOMOŚĆ

Zapoznałem się z informacją o administratorze i przetwarzaniu danych